Strict Standards: Redefining already defined constructor for class nggdb in /home/np22908/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/lib/ngg-db.php on line 60

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class nggPostThumbnail in /home/np22908/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/lib/post-thumbnail.php on line 26

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class nggNavigation in /home/np22908/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/lib/navigation.php on line 50

Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method ep\websettings\ep_webSettings::update_db_check() should not be called statically in /home/np22908/public_html/wp-includes/plugin.php on line 403
Tunnusloo tegemine – BändCämp

Tunnusloo tegemine

Kas oled soovinud oma ettevõttele oma lugu? Või lihtsalt midagi kogu meeskonnaga luua, mis oleks meeldejääv ning tooks ettevõttele pikaajalist kasu?

1-3 tunni jooksul sünnib täiesti uus laul või ettevõtte hümn, mille tegemisel kõik osalejad kaasa löövad, olgu need Sinu ettevõtte töötajad, kliendid või koostööpartnerid. See arendab meeskonnatööd ja ühtlasi ühendab inimesi, sest nemad kirjutavad selle laulu sõnad. Positiivsed emotsioonid ja lisamotivatsioon on kindlasti olnud meie varasemate laulutegemiste märksõnad.

Sobib hästi suvepäevadele, jõulupidudele, sünnipäevadele ning kliendisündmustele. Klientidepoolse tagasisidest võite aimu saada lehe allpool.

Tagasiside toimunud sündmustelt:

Entrum klubi

Näide Entrumi klubist – kuidas 70 inimest tunni jooksul valmistasid 2 täiesti uut lugu ning mida nad tundsid pärast seda.

Coca Cola Baltikumi müügiosakondade konverents:

Kokku sündis 85 inimesega 6 laulu.

Tagasiside erinevalt inimestelt:

“See loob positiivse õhkkonna ja annab meeskonnale sellise poweri ja energia. Üks inimene kohe ütles, et ma ei tea, mis ma praegu kohe ära teeksin.”
“Soovitan seda kõikidele ettevõtetele, kes vähegi hoolivad oma töötajatest”
Lea Oja – Coca Cola Eesti personalijuht

“Ma usun, et tänase päeva mõju meie ettevõttele on pikaajaline”
“Soovitan seda igale ettevõttele, kes on huvitatud sellest et nende töötajad saaksid midagi lõbusat, mis samas on seotud ka nendega tööga, nende eesmärkidega”
Jaak Mikkel – Coca Cola Baltikumi müügijuht

See pani inimesed kaasa elama, tekitas positiivse õhkonna ja sisustas meie 10nda sünnipäeva väga hästi ära. Soovitan seda kõikidele ettevõtetele, kes hoolivad oma klientidest ja partneritest ja tahavad teada, mida nad tegelikult neist arvavad. See on hea võimalus panna kliendid kaasa mõtlema ja ettevõttesse sisse elama.

Vaata videot
Lo Rihvk – BDA tegevjuht

Lisainfo: 

Laulu või hümni tegemine on sobiv erinevatesse olukordadesse ning vastavalt soovile võivad lugude arv kui ka inimeste arv vastavalt Teie soovidele varieeruda. Võime teha kogu seltskonna peale ühe loo kui ka jaotada meeskondadesse, kus iga meeskonna kohta tekib üks uus lugu.

Kui oled huvitatud ka oma tunnusloo tegemisest koos oma ettevõtte töötajate, klientide või partneritega, siis võta meiega ühendust.

Ikevald
ikevald@bandcamp.ee

55599092

Telli juba täna!

Oled muusik?

Esinemispakkumised - koolitused – võistlusedAnna meile endast teada!

Tellitud bandide TOP 5

BändCämp info@bandcamp.ee +372 52 26 474 Saada meile kiri