Strict Standards: Redefining already defined constructor for class nggdb in /home/np22908/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/lib/ngg-db.php on line 60

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class nggPostThumbnail in /home/np22908/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/lib/post-thumbnail.php on line 26

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class nggNavigation in /home/np22908/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/lib/navigation.php on line 50

Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method ep\websettings\ep_webSettings::update_db_check() should not be called statically in /home/np22908/public_html/wp-includes/plugin.php on line 403
BändCämp Bättle – BändCämp

BändCämp Bättle

BändCämp Bättle 2012 võitja on Liqui Fuzz. Soovime võitjale palju palju õnne ja täname kõiki teisi Bättle ja mini BändCämpi osalejaid ning inimesi, kes festivalist osa võtsid, kaasa aitasid ja meid toetasid! Kõik koos tegime ühe mõnusa Festivali!

Pildid on üleval delfis ja meie facebooki lehel.

Toimunud eelvoorud:

BändCämp Bättle 6 ehk facebooki eelvoor

Hääleta oma lemmikbänd BändCämp Bättle finaali ja aita neil võita tasemel musavideo ning võida ise auhindu!

Viimane eelvoor toimub vaid facebooki keskkonnas. Oleme laadinud üles veel 9 bändi videod ja neist enim like + mailinglisti saanud aadresse kogunud bänd pääsebki 6nda finalistina Rock Cafe lavale.

Bändidega saab tutvuda ja nende poolt hääle anda siin

BändCämp Bättle 5. eelvoor

BändCämp Bättle 4. eelvoor

BändCämp Bättle 3. eelvoor

BändCämp Bättle 2. eelvoor

BändCämp Bättle 1. eelvoor

VS

BändCämp korraldab esmakordselt bändide võistluse nimega BändCämp Bättle, kuhu oodatakse kandideerima kõiki Eesti bände.

Demovoorust saab edasi kokku 10 bändi, kes 5-l kolmapäeval alates 27.juunist astuvad kahe kaupa võistlustulle Cathouse terrassil oleval välilaval Viru keskuse kõrval. Võitja selgub 6 bändi hulgast finaalkontserdil, mis toimub 2. augustil Rock Cafes BändCämp loomingulisuse Festivali raames.

Auhinnapakett!

Võistluse võitja võtab endaga kaasa:

  • Muusikavideo ühe Eesti hinnatuima videorežissööri Masa (Hindrek Maasik) poolt;
  • Singli salvestamise Downtown studios;
  • Fotoshooti Fitness.ee fotostuudios;
  • Singli ja video esitluskontserdi Rock Cafes koos PR-toega.

Kõik finalistid saavad üles astuda ka R2 saates “Siin me oleme” ning kõiki bände kajastab Delfi “Noorte Hääl” ja Unplugged.ee.

Kui Sulle läheb korda oma bändi edu, siis ei saa Sa ilma mailinglisti loomiseta, sest see on praegu endiselt kõige efektiivsem viis fännidele oma sõnumi edastamiseks. Loome võimaluse bändidele oma olemasolevate ja ka uute fännide kaasamiseks läbi BändCämpi facebooki kanali ning mailinglisti kogumise. Meie eesmärk on läbi selle võistluse luua võimalus bändidel liikuda uuele tasemele nii promomaterjalide kui ka fännide kaasamise osas.

Hindamine!

Bättle eelvoorust edasisaamine sõltub 3-st komponendist.
Eelvoorus:
Facebookis videodele kogutud hääled; (1/3 tulemusest)
mailinglisti kogutud e-maili aadressid; (1/3 tulemusest)
publiku kisa detsibellimõõtjaga mõõdetult (1/3 tulemusest)
Finaalkontserdil selgitavad võitja:
Kohale tulnud inimeste arv; (1/2 tulemusest)
Zürii otsus (1/2 tulemusest)

Iga nädala kolmapäeval 27.06-25.07 võistlevad 2 bändi omavahel finaalikoha eest. Terve nädala koguvad bändid hääli BändCämpi facebooki lehel ning koguvad omale inimesi mailinglisti – tehnilise poole eest hoolitseme meie ja kõik mailiaadressid jäävad bändide kasutada ka edaspidiseks.

BändCämp Bättle 2012 reglement

Oled muusik?

Esinemispakkumised - koolitused – võistlusedAnna meile endast teada!

Tellitud bandide TOP 5

BändCämp info@bandcamp.ee +372 52 26 474 Saada meile kiri